Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

II Zaduszki Gminne - informacja

II Gminne Zaduszki to wydarzenie będące wyrazem pamięci i hołdu dla osób zasłużonych dla miasta i gminy. To spotkanie, na którym wspominać będziemy mieszkańców gminy Glinojeck, którzy odeszli od nas na przestrzeni lat: od stycznia 2006 r. do grudnia 2010 r. oraz od listopada 2017 r. do listopada 2018 r., a których zasługi i dokonania nie mogą zostać zapomniane, a pamięć o nich samych winna trwać.

Czytaj więcej...

Gmina Glinojeck czyta "Przedwiośnie" S. Żeromskiego

DSC 0275 małePrzedpołudniem, 27 września w Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej w Ościsłowie odbyło się Narodowe Czytanie „Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego, którego organizatorem była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku w partnerstwie z ościsłowską podstawówką, biblioteką glinojeckiego liceum i Urzędem Miasta i Gminy w Glinojecku.

Czytaj więcej...

Wakacje z Biblioteką Publiczną 2018

miniNa przełomie lipca i sierpnia pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Glinojecku przygotowali moc atrakcji dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Wakacyjny Tydzień z Biblioteką Publiczną połączył wielopokoleniową przygodą edukację i kulturę z promocją czytelnictwa. Imprezy kulturalne odbywały się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck, który aktywnie włączał się w przebieg wydarzeń.

Czytaj więcej...