Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

logo BN 120

logo instytut 120

BP 120

logo MKWCZ 120

legimi 120

logo BW 120

 

Ferie z Biblioteką Publiczną 2020

17miniPodczas tegorocznych ferii z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Glinojecku i jej filiami w dniach 11, 12, 13, 14 i 21 lutego 2020 r. odbyły się warsztaty przestrzenne 3 D. Z niniejszym projektem gościliśmy w Szkole Podstawowej w Ościsłowie oraz w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym "PROMYK" w Glinojecku. Podczas zajęć dzieci zapoznane zostały z techniką tworzenia obrazków 2D i 3D za pomocą specjalnych piór. Celem zajęć było kształtowanie myślenia przestrzennego.

Czytaj więcej...

Czytaj ebooki bez limitu!

infirmacja-LEGIMI750


Aby uzyskać dostęp do serwisu i móc czytać ebooki bez limitu, wystarczy:


• Pobrać kod dostępu drogą:
- odwiedzić naszą placówkę biblioteczną w Glinojecku lub jedną z jej filii (Ościsłowo, Wola Młocka)
• Wejść na stronę https://www.legimi.pl/mazowieckie i założyć darmowe konto na platformie Legimi;
• Wpisać unikatowy kod otrzymany w bibliotece – uwaga! Masz na to czas do końca miesiąca w którym otrzymałeś kod. Kod ważny jest przez 30 dni od momentu aktywacji;
• Pobrać bezpłatną aplikację Legimi;
• Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą!


Aby przedłużyć dostęp do serwisu na kolejny miesiąc należy:


• Pobrać kod dostępu na kolejny miesiąc;
• Wejść na stronę https://www.legimi.pl/mazowieckie i zalogować się na swoje konto wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji do serwisu;
• Po zalogowaniu wpisać kod dostępu otrzymany w Bibliotece.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2019!

Życzenia Bożonarodzeniowe 2019 750

 

Drodzy Czytelnicy - informujemy, że w dniach:
- 24.12.2019 (Wigilia) Biblioteka i jej filie będą nieczynne,
- 31.12.2019 (Sylwester) będzie czynna tylko Biblioteka główna w godzinach od 9.00 do 14.00

Najmłodsze Przedszkolaki poznają bibliotekę

3mini6 listopada 2019 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Glinojecku gościły dwie grupy najmłodszych przedszkolaków z Miejsko-Gminnego Przedszkola w Glinojecku. Tego dnia nie mogło zabraknąć wiadomości o zasadach poszanowania książek, procedurze zapisu do biblioteki oraz głośnego czytania. Dzieci wysłuchały edukacyjnej opowieści „Basia i biblioteka" Zofii Stanieckiej i Marianny Oklejak. Po czym śmiało włączały się do rozmowy na temat bohaterów opowieści i przedstawionej historii. Dla niektórych była to pierwsza wizyta w bibliotece dlatego Przedszkolaki zostały również zachęcone do ponownych odwiedzin wraz ze swoimi rodzicami i zaznajomione z możliwością otrzymania pierwszych czytanek z projektu „Mała książka Wielki Człowiek".
Dziękuję serdecznie Paniom nauczycielkom Przedszkola za inspirowanie dzieci czytaniem oraz przesympatyczne odwiedziny naszej placówki.

Czytaj więcej...