Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

Dzień seniora

DSC 0965 małeDzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. To oni są w naszych domach piewcami tradycji. Niosą ciepło i zrozumienie. Kultywują stare obrzędy i zwyczaje, przez co wzbogacają i przekazują unikalną kulturę i obyczaje naszego regionu.

 

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku włączyła się w organizację zabawy tanecznej dla Seniorów, których gościł Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury 10 października b. r. W imieniu władz samorządowych życzenia naszym Seniorom złożył Burmistrz Miasta i Gminy Glinojeck- Waldemar Godlewski.

Przy rytmach tanecznej muzyki bawiła się cała sala. Naszym Seniorom można pozazdrościć charyzmy i energii z jaką królowali na parkiecie.

W tym szczególnym dniu, życzenia zdrowia, długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha, satysfakcji oraz spełnienia wszystkich marzeń składa Kierownik MGBP w Glinojecku oraz Pracownicy.