Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

Stypendia dla uczniów z Mazowsza

Aż 1120 uczniów z Mazowsza może skorzystać z organizowanych przez samorząd województwa mazowieckiego programów stypendialnych. Właśnie rusza nabór wniosków. Na ten cel samorząd województwa przeznaczy ponad 6 mln zł. Środki pochodzić będą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 (Oś Priorytetowa X). Nowością będzie możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe przez uczniów szkół zawodowych.

 

 

Rejestracja on-line do programów stypendialnych będzie trwać siedem dni roboczych *od 22 do 30 października br. *Wszyscy uczniowie, którzy chcieliby skorzystać ze wsparcia muszą wypełnić odpowiednie formularze, które są dostępne na stronach internetowych: dla gimnazjalistów – *www.stypendia.oeiizk.waw.pl <http://www.stypendia.oeiizk.waw.pl>, * a dla uczniów szkół zawodowych *http://www.stypendiazawodowe.oeiizk.waw.pl*. ***

 

Poniżej przedstawiamy link do materiału filmowego na ten temat.