Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

Konkurs plastycznym "Wielkanocna Pisanka 2016" rozstrzygnięty!

DSC 0343 małeKONKURS PLASTYCZNYM "WIELKANOCNA PISANKA 2016" ROZSTRZYGNIĘTY!

Dnia 22.03.2016 r. w siedzibie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Glinojecku odbyło się posiedzenie komisji konkursowej „Wielkanocna Pisanka 2016”.

Komisja konkursowa w składzie:

1. Gabriela Boniewska- instruktor zajęć plastycznych w MGOK w Glinojecku

2. Małgorzata Iwańska- pracownik biurowy MGOK w Glinojecku

3. Urszula Wróblewska- Kierownik MGBP w Glinojecku

dokonało oceny prac konkursowych.

Do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Glinojecku wpłynęło łącznie 107 prac: kategoria przedszkolna- 37 prac, kategoria klas 1-3- 39 prac, kategoria klas 4-6- 25 prac, prace grupowe- 6 prac. Prace indywidualne oraz grupowe wpłynęły d uczniów ze Szkół: ZSO im. Żołnierzy Armii Krajowej w Ościsłowie w tym z punktu przedszkolnego, Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Glinojecku, Miejsko-Gminnego Przedszkola w Glinojecku, Szkoły Podstawowej w Woli Młockiej oraz Filii w Malużynie, Przedszkola Niepublicznego "Akademia Małego Smerfa" w Glinojecku.

Oto nasi laureaci:

Kategoria Przedszkola 3-latki - klasa 0

Komisja konkursowa w tej kategorii wiekowej przyznała nagrody równorzędne

Dawid Witulski - Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej kl.0

Anna Burakowska - Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku gr. „Odkrywcy”

Paulina Kacprzak - ZSO w Ościsłowie kl. 0

Stanisław Wierzchowski - ZSO w Ościsłowie kl. 0

Kategoria prac: rodzic-dziecko

Karol Wino – Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku gr. III

Maja Infulecka - ZSO w Ościsłowie kl. 0

Wojciech Zmysłowski - Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku gr. „Leśne Skrzaty”

Kategoria klas 1-3

I miejsce- Filip Kołpaczyński- Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej Filia w Malużynie kl. I

II miejsce- Szymon Wróbel- Szkoła Podstawowa w Glinojecku kl. II d

III miejsce- Zuzanna Lewandowska- ZSO w Ościsłowie kl. III

Wyróżnienia:

Natalia Brudzińska - Szkoła Podstawowa w Glinojecku kl. III c

Katarzyna Maliszewska - ZSO w Ościsłowie kl. I

Kategoria klas 4-6

I miejsce- Oliwia Kaniecka- Szkoła Podstawowa w Glinojecku kl. VI c

II miejsce- Alicja Bakierzyńska- Szkoła Podstawowa w Glinojecku kl. V c

III miejsce- Aleksandra Paczkowska- Szkoła Podstawowa w Glinojecku kl. V a

Wyróżnienia:

Jakub Kaniecki - Szkoła Podstawowa w Glinojecku kl. V c

Wiktoria Krysiewicz- Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej kl. VI

Kategoria prac grupowych

Komisja konkursowa w tej kategorii przyznała nagrody równorzędne

Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku gr. „Jagódki” oraz „Mądre Sowy”

Akademia Małego Smerfa w Glinojecku gr. „Zgrywusy” oraz „Mądrale”

Punkt Przedszkolny przy ZSO w Ościsłowie

W kategorii przedszkolnej Komisja konkursowa przyznałam równorzędne miejsca Dzieciom, które samodzielnie wykonywały pracę oraz zdecydowała wyodrębnić jeszcze jedną kategorię dla prac wskazujących na pomoc rodzica.

Prace grupowe to arcydzieła dzieci wykonane przy instruktażu wychowawców grup, Komisja konkursowa zatem i w tej kategorii postanowiła przyznać nagrody równorzędne dla poszczególnych grup przedszkolnych.

Wystawę pokonkursową można podziwiać w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Glinojecku. Dziękujemy za udział w konkursie i Gratulujemy Zwycięzcom!

Rozdanie nagród odbędzie się po uzgodnieniu terminu ze Szkołami.