Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

I Gminne Zaduszki

I Gminne Zaduszki to wydarzenie będące wyrazem pamięci i hołdu dla osób zasłużonych dla miasta i gminy. To spotkanie, na którym wspominać będziemy mieszkańców gminy Glinojeck, którzy odeszli od nas na przestrzeni ostatnich siedmiu lat, a których zasługi i dokonania nie mogą zostać zapomniane, a pamięć o nich samych winna trwać.

 

zaduszki

 

Kogo wspomnieć na Zaduszkach Gminnych w Glinojecku?

Chcielibyśmy, aby nikt w tym wyjątkowym dniu nie został pominięty, dlatego zwracamy się z prośbą do rodzin, przedstawicieli szkół oraz wszystkich instytucji w Glinojecku, by przekazały nam informacje o osobach dla nich ważnych, społecznie zasłużonych, których pamięć należałoby uczcić i przypomnieć podczas I Glinojeckich Zaduszek Gminnych.

 

Informacja powinna zawierać: imię i nazwisko osoby oraz krótkie uzasadnienie. Termin składania materiałów do 20 października na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Glinojecku.