Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

Gminny Dzień Seniora w Glinojecku w 2017 r.

Gminny Dzien Seniora w Glinojecku w 2017W sobotę 21 października odbyła się uroczystość Gminnego Dnia Seniora zorganizowana wspólnie przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Glinojecku i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck.

 

W części oficjalnej gości powitali i życzenia Seniorom złożyli: Łukasz Kapczyńki – Burmistrz Miasta i Gminy Glinojeck, Grzegorz Sikorski – Przewodniczący Rady Gminy, Urszula Wróblewska – Kierownik Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Glinojecku, Wojciech Bruździński – Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Glinojecku oraz Małgorzata Iwańska – Pracownik obsługi sekretariatu w  MGOK i Radna Miejska.

Wieczór upłynął w dobrej atmosferze i na wspaniałej zabawie w której udział wzięli Seniorzy z klubów w Ościsłowie i Glinojecku, członkowie Związku Emerytów i Rencistów w Glinojecku oraz osoby niezrzeszone.

O niespodziankę wieczoru zadbał zespół muzyczny, który zaaranżował cygańskie występy do rytmów cygańskich piosenek.