Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

logo BN 120

logo instytut 120

BP 120

logo MKWCZ 120

legimi 120

logo BW 120

 

II Zaduszki Gminne - informacja

II Gminne Zaduszki to wydarzenie będące wyrazem pamięci i hołdu dla osób zasłużonych dla miasta i gminy. To spotkanie, na którym wspominać będziemy mieszkańców gminy Glinojeck, którzy odeszli od nas na przestrzeni lat: od stycznia 2006 r. do grudnia 2010 r. oraz od listopada 2017 r. do listopada 2018 r., a których zasługi i dokonania nie mogą zostać zapomniane, a pamięć o nich samych winna trwać.

obraz zaduszki

 

Kogo wspomnieć na II Zaduszkach Gminnych w Glinojecku?


Tak jak w roku ubiegłym chciałabym, aby nikt w tym wyjątkowym dniu nie został pominięty, dlatego zwracam się z prośbą do rodzin, przedstawicieli szkół oraz wszystkich instytucji w Glinojecku, by przekazały do biblioteki informacje o osobach dla nich ważnych, społecznie zasłużonych, których pamięć należałoby uczcić i przypomnieć podczas II Glinojeckich Zaduszek Gminnych. Planowany termin wydarzenia - 16 listopad br.
Informacja powinna zawierać: imię i nazwisko osoby, lata życia, zdjęcie oraz krótki opis działalności i dokonań wraz ze zgodą na użycie tych danych podczas wydarzenia (zdjęcie po skanie podlega zwrotowi). Termin składania materiałów do 6 listopada na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Glinojecku.

 

Urszula Wróblewska
Kierownik Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Glinojecku