Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

„Poczytajki” maj/czerwiec w SP w Woli Młockiej i Malużynie

DSC 0366 miniZ akcją majowo-czerwcowych „Poczytajek", Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku w dniach 23, 24, 28 maja oraz 11 czerwca odwiedziła szkoły w Woli Młockiej i w Malużynie.
     Dzieci pełne zainteresowania i ciekawości wysłuchały znanych bajek i legend: „Bajki o Czerwonym Kapturku", „Rower Walentynki", „Legendy o Smoku Wawelskim" oraz „Legendy o Skarbniku". Uczestnikom bardzo spodobała się technika opowiadania bajek za pomocą teatrzyku kamishibai. Dzieci chętnie włączały się do dyskusji i odpowiadały na pytania. Największą uwagę skupiały motywy przewodnie historii tj.: odwaga, uczciwość, przygoda i asertywność.
     Drodzy pedagodzy i uczniowie, dziękuję Wam za owocnie i bardzo miło spędzony czas. Życzę udanych wakacji, obfitujących w niezapomniane przygody, odpoczynek i radość.