Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

Zapisz dziecko do biblioteki i odbierz Wyprawkę Czytelniczą w ramach projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek"!

     Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice! Już od września dla dzieci w wieku przedszkolnym 3 – 6 lat w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Glinojecku oraz jej filiach w Ościsłowie i Woli Młockiej czeka wyjątkowy prezent – Wyprawka Czytelnicza na dobry start.
     W wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Dzieci spełniające warunek wiekowy a już zapisane do biblioteki, także mogą wziąć udział w akcji czytelniczej i otrzymać wyprawkę.
     W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.
     Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

PLAKAT książka 750