Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

logo BN 120

logo instytut 120

BP 120

logo MKWCZ 120

legimi 120

logo BW 120

 

Najmłodsze Przedszkolaki poznają bibliotekę

3mini6 listopada 2019 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Glinojecku gościły dwie grupy najmłodszych przedszkolaków z Miejsko-Gminnego Przedszkola w Glinojecku. Tego dnia nie mogło zabraknąć wiadomości o zasadach poszanowania książek, procedurze zapisu do biblioteki oraz głośnego czytania. Dzieci wysłuchały edukacyjnej opowieści „Basia i biblioteka" Zofii Stanieckiej i Marianny Oklejak. Po czym śmiało włączały się do rozmowy na temat bohaterów opowieści i przedstawionej historii. Dla niektórych była to pierwsza wizyta w bibliotece dlatego Przedszkolaki zostały również zachęcone do ponownych odwiedzin wraz ze swoimi rodzicami i zaznajomione z możliwością otrzymania pierwszych czytanek z projektu „Mała książka Wielki Człowiek".
Dziękuję serdecznie Paniom nauczycielkom Przedszkola za inspirowanie dzieci czytaniem oraz przesympatyczne odwiedziny naszej placówki.