Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

Pocztówka do Świętego Mikołaja- konkurs plastyczny

Bez tytułu 1Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku chcąc pobudzić wyobraźnię oraz aktywność twórczą dzieci i młodzieży ogłasza konkurs "Pocztówka do Świętego Mikołaja". Konkurs plastyczny, którego uroczyste rozstrzygnięcie odbędzie się 19 grudnia 2014 roku, umożliwi dzieciom i młodzieży z gminy Glinojeck zaprezentowanie swojego talentu.

 

W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkół podstawowych mieszkających bądź uczących się na terenie gminy Glinojeck. Pocztówki do Świętego Mikołaja należy wykonać dowolną techniką, w formacie nie większym niż A4 i nie mniejszym niż A5. Prace należy składać w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Glinojecku lub Filii Bibliotecznej w Ościsłowie oraz Filii Bibliotecznej w Woli Młockiej do 12 grudnia 2014 roku. Fundatorem nagród dla laureatów konkursu jest Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku.

Regulamin konkursu

1. Organizatorzy:

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku, Filia Biblioteczna w Ościsłowie oraz Filia Biblioteczna w Woli Młockiej.

2. Cel konkursu:

- możliwość wyrażenia emocji związanych z oczekiwaniem na Świętego Mikołaja,

- przybliżenie i zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycją związaną z Bożym Narodzeniem,

- rozwijanie i kształtowanie życiowej wyobraźni plastycznej,

- prezentacja talentów plastycznych.

3. Kryterium oceny prac:

- samodzielność wykonania pracy,

- nawiązanie do tradycji świątecznej,

- staranność wykonania,

- wrażenie artystyczne.

4. Kategorie wiekowe:

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkół podstawowych mieszkających bądź uczących się na terenie gminy Glinojeck. Uczestnicy będą podzieleni na poszczególne grupy wiekowe:

- 5-7 lat

- 8-9 lat

- 10-13 lat.

5. Przebieg konkursu:

Pracę przyjmujemy do 12.12.2014 roku. Jury wybierze najlepsze prace. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Rozstrzygnięcie nastąpi 19.12.1014 roku.

Pracę konkursu plastycznego muszą być opisane:

- Imię i nazwisko

- Nazwa i adres przedszkola/szkoły

- Klasa oraz wiek

WSZYSTKIE PRACE PRZECHODZĄ NA WŁASNOŚĆ ORGANIZATORA!!!

Poniżej zamieszczamy plik z Regulaminem konkursu do druku:regulamin konkursu