Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

Konkurs plastyczny- Wielkanocna Pisanka

Bez tytułu MAŁEMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku chcąc pobudzić wyobraźnię oraz aktywność twórczą dzieci i młodzieży ogłasza konkurs "Wielkanocna Pisanka". Konkurs plastyczny, którego uroczyste rozstrzygniecie odbędzie się 2 kwietnia 2015 roku, umożliwi dzieciom i młodzieży z Gminy Glinojeck zaprezentowanie swojego talentu.

 

W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkół podstawowych mieszkających bądź uczących się na terenie Gminy Glinojeck. Wielkanocną Pisankę należy wykonać dowolną techniką. Pracę należy składać w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Glinojecku lub Filii Bibliotecznej w Ościsłowie oraz Filii Bibliotecznej w Woli Młockiej do 23 marca 2015 roku.

Fundatorem nagród dla laureatów jest Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku.

 

Regulamin konkursu

1. Organizatorzy:

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku, Filia Biblioteczna w Ościsłowie oraz Filia Biblioteczna w Woli Młockiej.

2. Cel konkursu:

Zapoznanie dzieci z tradycjami Świąt Wielkanocnych. Rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej poprzez stosowanie różnorodnych technik plastycznych. Zachęcanie dzieci do twórczej aktywności oraz promocja osób uzdolnionych plastycznie.

3. Kryterium oceny prac:

Samodzielność wykonania pracy, nawiązanie do tradycji świątecznej, staranność wykonania oraz wrażenie artystyczne.

4. Kategorie wiekowe:

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkół podstaowywch mieszkających bądź uczących się na terenie Gminy Glinojeck. Uczestnicy będą podzieleni na poszczególne grupy wiekowe:

- 5-7 lat

- 8-9 lat

- 10-13 lat

Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę (imię, nazwisko, wiek, klasa, szkoła).

5. Przebieg konkursu:

Pracę przyjmujemy do 23 marca 2015 roku. Jury wybierze najlepsze prace. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 02.04.2015 roku.

 

WYKONANE PRACE PRZECHODZĄ NA WŁASNOŚĆ ORGANIZATORA!