Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

Laureaci konkursu plastycznego "Wielkanocna pisanka"

P1050252 małeKonkurs plastyczny "Wielkanocna pisanka" rozstrzygnięty.

 

Oto nasi laureaci:

 

Kategoria I: Przedszkolaki i klasy I

1. Szymon Wróbel- klasa Id Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glinojecku

2. Klaudia Łukasik- klasa I Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej

3. Julia Koziatek- klasa 0 Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej

 

Wyróżnienie:

Mateusz Kotowski- Akademia Małego Smerfa w Glinojecku

Wiktoria Wanijas- klasa I e Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glinojecku

Emilia Czarnecka- klasa 0 Szkoła Filialna w Malużynie

Nikodem Matuszewski- Akademia Małego Smerfa w Glinojecku

Kacper Bandych- klasa 0 ZSO w Ościsłowie

Lena Mysiakowska- Akademia Małego Smerfa w Glinojecku

Antonina Przybysz- Akademia Małego Smerfa w Glinojecku

Oskar Miecznikowski- klasa 0 Miejsko-Gminne Przedszkole Publiczne w Glinojecku

Kamil Pionka- klasa Id Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glinojecku

"Leśne Skrzaty"- Miejsko-Gminne Przedszkole Publiczne w Glinojecku

 

Kategoria II: klasy II-III

1. Zuzanna Biegalska- klasa III ZSO w Ościsłowie

2. Alicja Wróblewska- klasa II c Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glinojecku

2. Jakub Moszczyński- klasa III ZSO w Ościsłowie

3. Wiktoria Maliszewska- klasa II b Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glinojecku

 

Wyróżnienie:

Piotr Gwiazdowski- klasa III Szkoła Filialna w Malużynie

Kacper Potyrała- klasa III ZSO w Ościsłowie

Wiktor Żochowski- III ZSO w Ościsłowie

Kacper Kraska- III ZSO w Ościsłowie

Julia Lewandowska- klasa III Szkoła Filialna w Malużynie

Alan Kruszewski- klasa III III ZSO w Ościsłowie

Maciej Zmysłowski- klasa III III ZSO w Ościsłowie

 

Kategoria III: klasy IV-VI

1. Alicja Bakierzyńska- klasa IV c Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glinojecku

2. Julita Masłowska- klasa VI Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej

3. Wioleta Gocalińska- klasa V b Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glinojecku

 

Wyróżnienie:

Malwina Gugała- klasa V b Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glinojecku

Wiktoria Krysiewicz- klasa V Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej

Patryk Lewandowski- klasa VI ZSO w Ościsłowie

 

Pozostałych uczestników konkursu prosimy o odbiór dyplomów.

Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się 27.03.2015 roku o godzinie 10.35 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Glinojecku.