Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

Podróż przez układ słoneczny

DSC01884miniW dniu 20.02.2019 roku w filii bibliotecznej w Ościsłowie miała miejsce lekcja biblioteczna „Podróż przez Układ Słoneczny" z grupą przedszkolną ze Szkoły Podstawowej w Ościsłowie, w której udział wzięło 14 przedszkolaków wraz z wychowawczyniami. Zajęcia miały na celu rozbudzenie zainteresowań dzieci otaczającym nas wszechświatem.

Czytaj więcej: Podróż przez układ słoneczny

Magia Świąt Bożego Narodzenia

DSC01803 miniW zawiązku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia dnia 19.12.2018 roku w Filii Bibliotecznej w Ościsłowie odbyło się spotkanie z dziećmi z punktu przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Ościsłowie. Lekcja miała na celu wprowadzenie dzieci w magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia oraz przybliżenie bożonarodzeniowych tradycji.

Czytaj więcej: Magia Świąt Bożego Narodzenia

Zmisiowana książka kucharska

DSC01821 mini3 stycznia 2019 roku w Filii Bibliotecznej w Ościłowie w ramach współpracy miało miejsce pierwsze w tym roku spotkanie z dziećmi z punktu przedszkolnego przy SP w Ościsłowie. Tematem spotkania była książka kucharska w ramach jednego z modułów projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury", w którym przedszkolaki biorą udział. W zajęciach udział wzięło 14 dzieci i wychowawczynie.

Czytaj więcej: Zmisiowana książka kucharska