Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

Jak zostać czytelnikiem czyli pierwsza wizyta w bibliotece

minDnia 15.10.2018 r. w filii bibliotecznej w Ościsłowie odbyła się lekcja biblioteczna, której celem było zapoznanie przedszkolaków z biblioteką i zachęcenie do aktywnego wypożyczania i czytania książek. W lekcji udział wzięło 12 przedszkolaków, z punktu przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Ościsłowie, wraz z wychowawczyniami.

Czytaj więcej: Jak zostać czytelnikiem czyli pierwsza wizyta w bibliotece

Zajęcia edukacyjne pt. "Odwiedziny na łące"

DSC01269małeDnia 23.05.2018 roku w Filii Bibliotecznej w Ościsłowie odbyły się zajęcia edukacyjne dla grupy dzieci z punktu przedszkolnego przy Szkole podstawowej w Ościsłowie. W zajęciach udział wzięło 15 przedszkolaków wraz z paniami Martą Perczyńską i Dominiką Jasińską. Na zajęciach gościliśmy również panią Urszulę Wróblewską kierownika Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Glinojecku. Celem zajęć było pokazanie dzieciom mądrego i umiejętnego współżycia z przyrodą na przykładzie łąki.

Czytaj więcej: Zajęcia edukacyjne pt. "Odwiedziny na łące"

Rady na odpady

DSC01181mini odpadyDnia 11.04.2018 roku w sali szkolnej, Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Ościsłowie odbyła się lekcja biblioteczna Rady na odpady. W zajęciach udział wzięło 14 przedszkolaków wraz z paniami Martą Perczyńską i Dominiką Jasińską.

Czytaj więcej: Rady na odpady