Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejsko-Gminna Bliblioteka

Publiczna w Glinojecku

Nowości

Zaprzyjaźnione

glinojeck 
 gok
 glinojeck info
 fb-art

"Bajeczka ortograficzna miłośnika ortografii"

P102070511 kwietnia o godzinie 10.00 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku oraz Filia Biblioteczna w Ościsłowie zorganizowała pierwszą edycję konkursu ortograficznego pt. "MISTRZ ORTOGRAFII". Konkurs odbył się w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. W. S. Reymonta w Glinojecku.

 

Z "Bajeczką ortograficzną miłośnika ortografii" zmierzyło się 36 uczniów z gimnazjum w Glinojecku i Ościsłowie oraz liceum. Zwycięzcą dyktanda został Patryk Majewski, II miejsce zajęła Joanna Wysocka oraz III miejsce zajął Wiktor Turalski. Wszyscy laureaci konkursu są uczniami Gimnazjum im. Marka Kotańskiego w Glinojecku. Pracę uczestników sprawdzane zostały przez jury, w którego skład wchodziły następujące osoby:

1. Przemysław Iwański (Z-ca Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck)

2. Marta Kapczyńska (Nauczyciel Języka polskiego w Gimnazjum im. M. Kotańskiego w Glinojecku)

3. Beata Małecka (Nauczyciel Języka polskiego w Gimnazjum im. M. Kotańskiego w Glinojecku)

4. Agnieszka Markowska (Nauczyciel Języka polskiego w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej i LO im. W. S. Reymonta w Glinojecku).