Szanowni Czytelnicy!
Informujemy, że od 30 kwietnia 2022 r. wprowadzamy dla Was część pracujących sobót.
Poszczególne placówki będą otwarte dla Czytelnika w godz. od 8.00 do 12.00 zgodnie z następującym harmonogramem:

Informacja o pracujących sobotach w 2022 rpng

Zarządzenie

 

KOMUNIKAT 25.01.2022 750

Godziny pracy biblioteki pozostają bez zmian.

W placówce obowiązują wymogi sanitarne:

dezynfekcja rąk przed wejściem do biblioteki, nakaz używania maseczek zasłaniających usta i nos oraz zachowanie bezpiecznej odległości nie mniejszej niż 1,5 m.
Limit wejścia do lokalu - 5 osób
Drodzy Czytelnicy!
Zawsze możecie umówić wizytę telefoniczne lub mailowo na konkretną godzinę, aby uniknąć kolejek oraz skorzystać z rekomendacji bibliotekarza, który pomoże wybrać odpowiednią książkę.

Drodzy Czytelnicy, informujemy Was, że: 

2 czerwca 2021 r. tj. środa Filia Biblioteczna w Woli Młockiej  będzie nieczynna. 

4 czerwica 2021 r. tj. piątek będzie nieczynna Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku oraz Filia Biblioteczna w Ościsłowie, w zamian za święto przypadające w sobotę 1 maja 2021 r.

zarządzenie

OD 4 MAJA 2021 R. OTWIERAMY BIBLIOTEKI DLA CZYTELNIKÓW Z WOLNYM DOSTĘPM DO PÓŁEK WRAZ Z MOŻLIWOŚCIĄ KORZYSTANIA ZE ZBIORÓW NA MIEJSCU!!! PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z WYTYCZNYMI I STOSOWANIE SIĘ DO NICH!

• Czytelników obowiązują następujące limity:
Biblioteka Główna - MGBP w Glinojecku – 3 osoby
Filia Biblioteczna w Ościsłowie - 2 osoby
Filia Biblioteczna w Woli Młockiej – 1 osoba
• Stosowanie się do wymogów sanitarnych:
Obowiązuje dezynfekcja rąk przed wejściem do biblioteki oraz nakaz używania maseczek zasłaniających usta i nos.
Zachowanie bezpiecznej odległości nie mniejszej niż 1,5 m.
Pamiętajcie!
Zawsze możecie umówić wizytę telefoniczne lub mailowo na konkretną godzinę, aby uniknąć kolejek oraz skorzystać z rekomendacji bibliotekarza, który pomoże wybrać odpowiednią książkę.

Zapraszamy serdecznie do naszych placówek bibliotecznych. Czekają na Was NOWOŚCI, AUDIOBOOKI, GRY PLANSZOWE, KODY DO LEGIMI.
Przypominamy jednocześnie o zwrocie zaległych egzemplarzy. Za przetrzymane książki nie będziemy nakładać kar, za to bardzo zależy nam na tym, by jak najwięcej czytelników mogło skorzystać z naszych zbiorów.

Uwaga obowiązuje nowy termin obostrzeń!

Szanowni Czytelnicy, Rząd zdecydował o ponownym przedłużeniu obostrzeń do niedzieli 25 kwietnia 2021 roku. W związku z powyższym informujemy, że Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Glinojecku oraz filie biblioteczne będą nadal działać w trybie wypożyczeń bezkontaktowych. Akcja „KSIĄŻKA NA TELEFON” zostaje przedłużona na czas obowiązujących restrykcji.